fbpx
Odwiedź nas również na:

Eksperci medyczni

Dr Maciej Paruzel 

Specjalista chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej, kosmetologii i hirudologii. 20-letnie doświadczenie mikrochirurgiczne. Setki operacji z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii ręki i chirurgii rekonstrukcyjnej. Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Od 1996 roku pracujący w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie Szpital Św.Jadwigi Śl. w Trzebnicy.

 

Plasmage to wyjątkowe urządzenie w rękach lekarza medycyny estetycznej. Dzięki pracy w niskiej temperaturze nie wywołuje efektu oparzenia termicznego jak ma to miejsce w przypadku laserów chirurgicznych. Gojenie zatem przebiega lepiej. Dzięki opatentowanej technologii frakcjonowania plazmowego zmienna impulsacja powoduje precyzyjną pracę w trakcie sublimacji niechcianej tkanki. To unikalna cecha w stosunku do innych urządzeń na rynku. Bakteriobójcze i wirusobójcze działanie plazmy umożliwia trwałe eliminacje drobnoustrojów ze zmienionych infekcyjnie zmian skórnych. To jedno z najczęściej używanych przeze mnie urządzeń w gabinecie.”

Dr Artur Broma

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Na bieżąco doskonali swoje umiejętności z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na specjalistycznych szkoleniach i kursach w większości zagranicą. Prywatną praktykę, z powodzeniem, prowadzi od kilkunastu lat w Warszawie.

 

„Marzeniem moim jako chirurga plastycznego było posiadanie możliwości wykonania operacji, której efektem będzie długotrwały i satysfakcjonujący dla mnie i oczywiście dla pacjenta. Przez lata wypróbowałem różne techniki operacyjne liposukcji i modelowania sylwetki, od najprostszych do bardzo wyszukanych i skomplikowanych. Efekty bywały różne, także mało satysfakcjonujące z powodu “luźnej”, “słabo napiętej” skóry. Wymagało to różnych działań dodatkowych, czyli stosowania laserów różnych typów i innych urządzeń “napinających” skórę. Zniechęcony brakiem możliwości jednoczasowego poprawienia jakości skóry, zaprzestałem wykonywania liposukcji na kilka lat, aż do teraz. Pojawienie się RENUVION, czyli technologii plazmy helowej, tzw “zimnej plazmy”, doprowadziło do tego, że poczułem się jak dziecko, które dostało przysłowiowego cukierka. Zastosowanie jednoczasowo liposukcji i RENUVION powoduje, że skóra natychmiast jest napięta, “gruba”. Mogę teraz wymodelować niemalże każdą okolicę ciała i być pewnym, że efekt jest przewidywalny, czyli skóra napięta, a pacjentka zadowolona z uzyskanego efektu. RENUVION pozwolił mi również poszerzyć gamę wykonywanych zabiegów o resurfacing skóry twarzy i powiek, czyli uzyskanie tego, czego nie można było osiągnąć, wykonując klasyczny lifting twarzy i szyi. .”

Dr n. med. Magdalena Szymczak

Specjalista Ginekologii i Położnictwa, anestezjolog, ginekolog plastyk, wieloletni pracownik Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Członek Towarzystwa Ginekologii, Perinatologii, Ginekologii Estetycznej. Od 30 lat działalność lecznicza w zakresie pełnej ginekologii operacyjnej, od kilku lat działalność w ginekologii plastycznej i estetycznej.

 

„Nie mogę uwierzyć, że po tylu latach mojej praktyki lekarskiej, doczekam się urządzenia (V-Sculpt), które stosowane w domowych warunkach daje skuteczne rezultaty terapeutyczne u kobiet z objawami nietrzymania moczu.”

IntoBeauty Sp. z o.o.

ul. Gwiaździsta 10/1 | 53-413 Wrocław | NIP: 899 28 42 001

tel. 71 374 63 63