fbpx
Odwiedź nas również na:

Eksperci medyczni

dr RadziejewskaUlverin HIFU_IntoBeauty

Dr Iwona Radziejewska-Choma

W 2002 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną uzyskując dyplom z wyróżnieniem. W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest również absolwentką Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej w Paryżu. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej.

 

„Z urządzenia Ulverin HIFU korzystamy w Saska Clinic już od kilku lat i jest to jedna z najbardziej skutecznych technologii, która doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Spektakularne rezultaty obserwujemy, szczególnie w przypadkach wyjątkowo niskiej elastyczności skóry, nie tylko twarzy, ale również szyi, ramion czy dekoltu. Co ważne, zabieg jest szybki, nieinwazyjny i nie wymaga wyłączenia pacjenta z normalnego trybu życia. Warto również podkreślić fakt, że Ulverin to jedyne urządzenie z kartridżem 18 mm do redukcji tkanki tłuszczowej na ciele.”
dr Kolasiński_opinia Renuvion_Intobeauty

Dr med. Jerzy Kolasiński

 Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, American Academy of Cosmetic Surgery, oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery. Założyciel, właściciel i dyrektor Kliniki Kolasiński – Hair Clinic Poznań.

 

Renuvion to rewolucyjnie zaprojektowane urządzenie wspomagające codzienną pracę chirurga plastyka. W połączeniu z liposukcją pozwala na bardziej skuteczne modelowanie sylwetki, zwłaszcza w sytuacji gdy skóra pacjenta jest nadmiernie wiotka. Zastosowanie urządzenia zdecydowanie wspomaga obkurczanie się skóry po takim zabiegu. Dodatkową zaletą Renuvion jest jego wielofunkcyjność. Doskonała skuteczność w zabiegach wygładzania i rewitalizacji skóry w porównywalnym stopniu co laser CO2 powoduje, że urządzenia ma zastosowanie w zabiegach odmładzających twarz”.

 

DiamondEstetic_Katarzyna Władkowska Pityńska_Świebodzin

lek. Katarzyna Władkowska-Pityńska 

Diamond Estetic powstał z miłości do piękna i z uwielbienia dla kobiet, bo każda z nas zasługuje na to by czuć się pięknie, atrakcyjnie i zawsze młodo. To moi pacjenci podsunęli mi pomysł aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzyć działalność w kierunku Medycyny Estetycznej.
Praca w tym zawodzie daje mi ogromna satysfakcję, a zadowoleni pacjenci energię do dalszego działania i rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji na szkoleniach oraz kongresach w Polsce i zagranicą.
Innowacyjność, śledzenie najnowszych trendów i precyzja w wykonywaniu zabiegów cechuje moje podejście do pracy i pacjentów. Moje motto to: dobrze albo wcale. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Dr n. med. Ewa Gułaj

Właścicielka białostockiej kliniki medycyny estetycznej Estimed, lekarz medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych, geriatra, ukończyła wydział lekarski na białostockiej Akademii Medycznej w roku 2000.Kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej zdobywała w czasie licznych szkoleń, co odzwierciedlają certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. By poszerzać swoje kompetencje uczestniczy w krajowych i zagranicznych sympozjach oraz konferencjach naukowych i warsztatowych. Jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej, przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym lekarzom.

 

LightPod Neo jest urządzeniem o wielokierunkowym zastosowaniu we wskazaniach medycznych. W mojej klinice
szczególnie wykorzystywany jest w schorzeniach naczyniowych oraz w leczeniu trądziku i łuszczycy. Natomiast wskazania
estetyczne to resurfacing oraz bezbolesna epilacja”.

Dr Maciej Paruzel 

Specjalista chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej, kosmetologii i hirudologii. 20-letnie doświadczenie mikrochirurgiczne. Setki operacji z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii ręki i chirurgii rekonstrukcyjnej. Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Od 1996 roku pracujący w Ośrodku Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie Szpital Św.Jadwigi Śl. w Trzebnicy.

 

Plasmage to wyjątkowe urządzenie w rękach lekarza medycyny estetycznej. Dzięki pracy w niskiej temperaturze nie wywołuje efektu oparzenia termicznego jak ma to miejsce w przypadku laserów chirurgicznych. Gojenie zatem przebiega lepiej. Dzięki opatentowanej technologii frakcjonowania plazmowego zmienna impulsacja powoduje precyzyjną pracę w trakcie sublimacji niechcianej tkanki. To unikalna cecha w stosunku do innych urządzeń na rynku. Bakteriobójcze i wirusobójcze działanie plazmy umożliwia trwałe eliminacje drobnoustrojów ze zmienionych infekcyjnie zmian skórnych. To jedno z najczęściej używanych przeze mnie urządzeń w gabinecie.”
dr Iwona Sułecka LightPod Neo _Dystrybutor IntoBeauty

Dr Iwona Sułecka

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Po zrealizowaniu szkoleń specjalizacyjnych uzyskała kolejno tytuł specjalisty chorób wewnętrznych a następnie reumatologii. Ukończyła studia podyplomowe z Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

 

„Różnorodność zabiegów, bezbolesność, możliwość stosowania przez cały rok oraz łatwość w obsłudze, parametry techniczne, jak również brak uciążliwości związanych z eksploatacją wpłynęło na decyzję o zakupie LightPod Neo. Pacjenci najczęściej już po innych zabiegach laserowych, często zniechęceni brakiem efektów, początkowo z niedowierzaniem podchodzili do tej nowości i z ciekawości zapisywali się „tylko na jeden zabieg”. Pozytywnie zaskoczeni rezultatami z chęcią poddają się kolejnym”.
Dr Samir Ibrahim_Opinia Renuvon_IntoBeauty

Dr Samir Ibrahim

Dr Samir Ibrahim, właściciel Mandala Beauty Clinic w Poznaniu. Specjalista Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, Chirurgii Odtwórczej Włosów oraz Laserowej Ginekologii Estetycznej LVR. W ciągu długoletniej kariery zawodowej dr Samir Ibrahim wykonał tysiące zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, estetycznej i chirurgii odtwórczej włosów. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS) i ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery).

 

„Jako pierwszy w Polsce miałem sposobność skorzystać z nowej technologii – plazmy helowej – Renuvion. W przeciągu niespełna pół roku, wykonałem zabiegi Renuvionem na ponad 80 obszarach (ok. 50 pacjentów). Jest to bardzo duża liczba w krótkim czasie.
W większości były to zabiegi obkurczenia skóry po liposukcji, nieco rzadziej redukcja nadmiaru skóry bez odsysania tkanki tłuszczowej.
Jako jeden z niewielu na świecie (być może jako pierwszy), zastosowałem tę technologię na piersiach. Z doskonałym efektem.
Renuvion ma zastosowanie podskórne przy zabiegach obkurczania włókien kolagenowych w różnych okolicach ciała (twarz i podbródek, brzuch, ramiona, uda, kolana, piersi). W zasadzie można stosować go wszędzie.
W mojej praktyce, przynosi fantastyczne efekty przy połączeniu z zabiegami rzeźbienia ciała za pomocą VaserLipo. Dodatkowe zastosowanie tej technologii to zewnętrzna ablacja skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz okolic powiek w celu odmładzania skory.
Według mnie Renuvion jest obecnie absolutnie bezkonkurencyjną i najlepszą z wszystkich metod podgrzewania skóry w celu jej obkurczenia.”
DR Broma_Renuvion_IntoBeaty

Dr Artur Broma

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Na bieżąco doskonali swoje umiejętności z chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na specjalistycznych szkoleniach i kursach w większości zagranicą. Prywatną praktykę, z powodzeniem, prowadzi od kilkunastu lat w Warszawie.

 

„Marzeniem moim jako chirurga plastycznego było posiadanie możliwości wykonania operacji, której efektem będzie długotrwały i satysfakcjonujący dla mnie i oczywiście dla pacjenta. Przez lata wypróbowałem różne techniki operacyjne liposukcji i modelowania sylwetki, od najprostszych do bardzo wyszukanych i skomplikowanych. Efekty bywały różne, także mało satysfakcjonujące z powodu “luźnej”, “słabo napiętej” skóry. Wymagało to różnych działań dodatkowych, czyli stosowania laserów różnych typów i innych urządzeń “napinających” skórę. Zniechęcony brakiem możliwości jednoczasowego poprawienia jakości skóry, zaprzestałem wykonywania liposukcji na kilka lat, aż do teraz. Pojawienie się RENUVION, czyli technologii plazmy helowej, tzw “zimnej plazmy”, doprowadziło do tego, że poczułem się jak dziecko, które dostało przysłowiowego cukierka. Zastosowanie jednoczasowo liposukcji i RENUVION powoduje, że skóra natychmiast jest napięta, “gruba”. Mogę teraz wymodelować niemalże każdą okolicę ciała i być pewnym, że efekt jest przewidywalny, czyli skóra napięta, a pacjentka zadowolona z uzyskanego efektu. RENUVION pozwolił mi również poszerzyć gamę wykonywanych zabiegów o resurfacing skóry twarzy i powiek, czyli uzyskanie tego, czego nie można było osiągnąć, wykonując klasyczny lifting twarzy i szyi. .”
Barbara Jershina LightPod Neo_Dystrybutor IntoBeauty

dr Barbara Jerschina

Od lat specjalizuję się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Moja klinika, która działa we współpracy z Grupą Luxmed , oferuje szeroką gamę zabiegów opóźniających procesy starzenia. Moja filozofia „walki z czasem” to w pierwszej kolejności dbanie o dobry stan zdrowia i formę, a następnie zabiegi odmładzające z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Moją specjalnością jest kompleksowe planowanie programu zabiegów, diagnostyka ogólnego stanu zdrowia, tworzenie skutecznego procesu leczenia i odmładzania wyglądu oraz praca nad zwiększeniem sił witalnych. Holistyczne podejście do zdrowia i dobrego wyglądu.

 

Neo to rewolucyjny laser, który dzięki mikrosekundowemu impulsowi nie wymaga schładzania i znieczulania pacjentów, a co za tym idzie, znacznie wzrasta skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Niezwykle istotne jest to, że laser ten jest skuteczny w leczeniu wielu schorzeń skórnych, np. nieprawidłowych naczyń, rumienia, trądziku różowatego, trądziku młodzieńczego, uporczywych przebarwień czy regeneracji skóry. Nie jest potrzebny żaden okres rekonwalescencji, a skóra tuż po zabiegu wygląda przepięknie!””
Dr Robert Kasperek LightPod Neo_InstoBeauty Dystrybutor

Dr Robert Kasperek

W 1997 roku ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 20 lat pracuje jako lekarz internista. Od 2004 roku zajmuje się medycyną estetyczną. W 2006 roku ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 12 lat prowadzi własny gabinet medycy estetycznej.
Medycyna jest jego pasją. Od kilku lat interesuje się dziedziną medycyny regeneracyjnej i wykorzystuje naturalne metody regeneracyjnej w swojej codziennej praktyce lekarskiej.
Laser mikrosekundowy Neo w pełni spełnił moje oczekiwania. Profesjonalne szkolenie pozwoliło mi na szybkie jego wykorzystanie w wielu procedurach medycznych. Bezinwazyjność pozwala na wykonywanie bezpiecznych procedur, które nie wykluczają pacjentów z życia codziennego. Polecam każdemu lekarzowi laser LightPod Neo – to najlepsza inwestycja w rozwój firmy”.

Dr n. med. Magdalena Szymczak

Specjalista Ginekologii i Położnictwa, anestezjolog, ginekolog plastyk, wieloletni pracownik Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Członek Towarzystwa Ginekologii, Perinatologii, Ginekologii Estetycznej. Od 30 lat działalność lecznicza w zakresie pełnej ginekologii operacyjnej, od kilku lat działalność w ginekologii plastycznej i estetycznej.

 

„Nie mogę uwierzyć, że po tylu latach mojej praktyki lekarskiej, doczekam się urządzenia (V-Sculpt), które stosowane w domowych warunkach daje skuteczne rezultaty terapeutyczne u kobiet z objawami nietrzymania moczu.”

IntoBeauty Sp. z o.o.

ul. Gwiaździsta 10/1 | 53-413 Wrocław | NIP: 899 28 42 001

tel. 71 374 63 63