HyCoox – Najlepszy sposób na mezoterapię igłową

Uroda_HyCoox Mezoterapia próżniowa IntoBeauty

Mezoterapia podciśnieniowa HyCoox

dr Marcin Wolfinger DR WOLFINGER CLINIC

Mezoterapia igłowa jest w naszej klinice jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Polega ona na, powierzchownym lub podskórnym, podaniu koktajli zawierających substancje odżywcze. Oprócz  najbardziej popularnego kwasu hialuronowego wprowadzamy również aminokwasy, witaminy, enzymy, antyoksydanty, fibrynę i osocze bogatopłytkowe.

Substancje do iniekcji dobieramy indywidualnie, do potrzeb skóry Pacjenta. Przywrócenie optymalnej gęstości i nawilżenia, odżywienie, lifting, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry czy terapia przeciw wypadaniu włosów,  to tylko niektóre z zalet zabiegu mezoterapii.

Najnowsza technologia mezoterpii podciśnieniowej HyCoox pozwala na bardzo precyzyjne dawkowanie preparatów. Dzięki specjalnym kartridżom igły równomiernie podają substancje odżywcze na zadaną głębokość. Pacjenci nie odczuwają bólu ponieważ podciśnienie delikatnie podciąga tkanki w momencie iniekcji.

Mezoterapia HyCoox – szybsza niż tradycyjna

Nasi Pacjenci chwalą sobie mezoterapię urządzeniem HyCoox, ponieważ:

  • zabieg jest szybszy od tradycyjnej metody
  • zastosowane specjalne próżniowe systemy deponowania preparatów ograniczają prawie do zera powstawanie siniaków oraz obrzęków
  • technologia ta skraca niemalże do zera okres rekonwalescencji. Pacjent chwilę po zabiegu może powrócić do codziennych czynności.

Mezoterapię śmiało mogę polecić osobom w każdym wieku. Wykonujemy ją zarówno na twarzy jak i na wybranych partiach ciała. W zależności od dobranego preparatu, zabieg wykonujemy w seriach, co potęguje i utrwala efekty.

Dowiedz się więcej o HyCoox

 

Nasza oferta
zadzwon

Strona internetowa przeznaczona dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą INTO BEAUTY w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Akceptuję regulamin strony dostępny tutaj