InShape. Uwolnij wewnętrzną siłę mięśni!

InShape Uwolnik wewnetrzną siłe mięśni

InShape

Impuls dla twoich mięśni. Uwolnij ich wewnętrzną siłę!

Pięknie wyrzeźbione mięśnie i spalanie tłuszczu bez wysiłku i efektów ubocznych? Teraz to możliwe. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia InShape pobudzą twój organizm do intensywnej pracy i regeneracji. Daj się zaskoczyć ukrytym możliwościom swego ciała!

Ile brzuszków albo przysiadów jesteś w stanie wykonać podczas treningu? Pięćdziesiąt, sto, a może aż  dwieście? Nieźle! Twoje mięśnie stać jednak na znacznie więcej – nawet 20 tysięcy powtórzeń! Musisz tylko zapewnić im odpowiedni impuls do działania.

Na mistrzowskim poziomie

InShape to elektryzująca nowość pośród urządzeń do nieinwazyjnego modelowania mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowano w nim technologię bazującą na oddziaływaniu pola elektromagnetycznego. Dotychczas z powodzeniem stosowana w rehabilitacji i redukcji bólu mięśni, teraz została zaprzęgnięta do pracy nad idealnym wyglądem brzucha, ud czy pośladków. Aplikowane bezpośrednio do tkanek impulsy elektromagnetyczne powodują automatyczne skurcze mięśni i to na poziomie supramaksymalnym – niemożliwym do osiągnięcia podczas klasycznego treningu.

Podwójne działanie

Zabiegi z użyciem InShape modelują brzuch, uda i pośladki, a jednocześnie powodują spalanie tkanki tłuszczowej. Stymulowane do intensywnej pracy mięśnie potrzebują przecież nieustannego dopływu energii. Organizm samoistnie czerpie ją ze zmagazynowanych w tkance tłuszczowej kwasów tłuszczowych i glicerolu. InShape pozwala osiągnąć podwójny efekt – rozbudowuje twoje mięśnie, spalając zarazem nadmiar zgromadzonego w organizmie tłuszczu. To jak solidny trening na siłowni i liposukcja w jednym!

Leżę i ćwiczę

Zabiegi z użyciem InShape są całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne. Specjalne aplikatory emitują impulsy wprost do wybranych partii mięśni, nie wpływając w najmniejszym stopniu na inne rodzaje tkanek. Aplikatory wystarczy zamocować za pomocą opasek w miejscach, które chcemy ćwiczyć – na udach, pośladkach, ramionach czy brzuchu – i wybrać spośród pięciu programów ten, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Możemy skupić się na spalaniu tkanki tłuszczowej, rozbudowie mięśni lub relaksacyjnym stretchingu. Potem wystarczy wygodnie się położyć i czekać na efekty.

Daj się zaskoczyć!

Pojedyncza sesja z wykorzystaniem InShape trwa zaledwie 30 minut, a więc krócej niż trening fitness, znacznie mniej stymulujący dla twoich mięśni. W przeciwieństwie do liposukcji czy innych inwazyjnych zabiegów, nie wymaga rekonwalescencji. Dla pełnego efektu zabieg najlepiej powtórzyć od 4 do 6 razy w ciągu dwóch tygodni. Badania potwierdzają, że po takim cyklu rezultaty utrzymują się przez 3 do 6 miesięcy, a tkanka mięśniowa przyrasta aż o kilkanaście procent. Niesamowite? Z InShape to możliwe. Daj się zaskoczyć swojemu ciału!

 

Nasza oferta
zadzwon

Strona internetowa przeznaczona dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą INTO BEAUTY w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Akceptuję regulamin strony dostępny tutaj